TtT ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ԴԱՍԸՆԹԱՑ
2015թ. մարտի 13-ին մեկնարկեց WFTGA միջազգային երրորդ ուսումնական կենտրոնի առաջին տրենինգի 2-րդ`TtT (Train the Trainer) փուլը: Այն կտևեի մինչև մարտի 17-ը: Դասընթացին մասնակցում են Իրանից ժամանած վեց և Հայաստանից չորս զբոսավարներ:
/123_SITE/123_images/news.93-0.any.hot 15.5.jpg/123_SITE/123_images/news.93-1.any.hot 15.6.jpg/123_SITE/123_images/news.93-3.any.hot 15.7.jpg/123_SITE/123_images/news.93-4.any.hot 15.jpg
ԿԱՆԱՆՑ ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ՕՐ
2015-03-08
Հարգելի տիկնայք,
Սրտանց շնորհավորում ենք Ձեզ կանանց միջազգային օրվա առթիվ:
Եղեք առողջ, երջանիկ, գեղեցիկ և սիրված:
Եվ թող գարունը ուղեկցի Ձեզ ամբողջ տարվա ընթացքում:
ՀԱՅՈՑ ՑԵՂԱՍՊԱՆՈՒԹՅՈՒՆԸ դասախոսություն
2015-03-03
2015թ. մարտի 2-ին ժամը 18:00-ին Ավիատրանս հյուրանոցի կոնֆերանս սրահում անցկացվեց դասախոսություն Հայոց ցեղասպանությունը թեմայով: Դասախոսությունը վարեց Հայոց ցեղասպանության թանգարան-ինստիտուտի փոխտնօրեն՝ պրն. Սուրեն Մանուկյանը:
ԶԲՈՍԱՎԱՐՆԵՐԻ ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ՕՐ
2015-02-20
Հարգելի գործընկերներ բոլորիդ սրտանց շնորհավորում ենք մեր մասնագիտական տոնի առթիվ: Ցանկանում ենք քաջ առողջություն, գիտելիք և մասնագիտական փորձ կուտակելու անհամար հնարավորություններ և իհարկե մեծ թվով հաճելի հյուրեր:
ԵԱՏՄ - ՀԱՅԱՍՏԱՆ դասախոսություն
2015-02-15
2015թ. փետրվարի 15-ին ժամը 15:00-ին Ավիատրանս հյուրանոցի կոնֆերանս սրահում անցկացվեց դասախոսություն Հայաստանի անդամակցությունը Եվրասիական միությանը և հեռանկարներ թեմայով: Դասախոսությունը վարեց Երևան մամլո ակումբի փոխտնօրեն պրն. Ավետ Դեմուրյանը:

МЕЖДУНАРОДНЫЙ ТРЕНИНГ TtT
13 марта 2015г. начался второй этап первого тренинга третьего Международного Учебного Центра WFTGA -TtT (подготовка тренеров), который продлится до 17 марта. Участники второго этапа экскурсоводы из Армении и Ирана.
WFTGA Международный тренинг центр, Ереван, Армения
/123_SITE/123_images/news.93-0.any.hot 15.5.jpg/123_SITE/123_images/news.93-1.any.hot 15.6.jpg/123_SITE/123_images/news.93-3.any.hot 15.7.jpg/123_SITE/123_images/news.93-4.any.hot 15.jpg
МЕЖДУНАРОДНЫЙ ЖЕНСКИЙ ДЕНЬ
2015-03-08
Уважаемые дамы!
Поздравляем Вас с международным женским днем - 8 Марта!
Будьте здоровыми, счастливыми, красивыми и любимыми!
И пусть весна останется с Вами на протяжении всего года!
Правление АГГ
ГЕНОЦИД АРМЯН лекция
2015-03-03
15 марта 2015 в 18:00 в конференц-зале гостиницы Авиатранс состоялась лекция на тему Геноцид армян. Лекцию читал заместитель директора Музея-института Геноцида армян Сурен Манукян.
ВСЕМИРНЫЙ ДЕНЬ ЭКСКУРСОВОДА!
2015-02-20
Уважаемые коллеги, всех Вас поздравляем с профессиональным праздником: Всемирным днем экскурсовода!!! Желаем крепкого здоровья, большие возможности для накопления знаний и опыта а также много хороших гостей!!!
ЕАЭС-АРМЕНИЯ лекция
2015-02-15
15 февраля 2015 в 15:00 в конференц-зале гостиницы Авиатранс состоялась лекция о членстве Армении в Евразийском экономическом союзе и перспективы развития. Лекцию читал заместитель директора пресс-клуба Авет Демурян.